ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.74
Hodnoceno: 43x Prosím, ohodnoť práci

Motivační dopis (3)

2. května 2013 v Ostravě


Vážená paní ředitelko,

reaguji na Váš zveřejněný inzerát na internetovém portálů Brigáda.cz. Jedná se o pozici vychovatelky na dětském táboře v obci Slunná, konaném dne 15. - 25. července 2013.

Vystudovala jsem pedagogickou fakultu Karlovy univerzity v Praze se zaměřením na tělovýchovu. V současné době pracuji již osmým rokem jako učitelka na základní škole Jana Komenského v Ostravě.

Ve svém volném čase vedu umělecký kroužek Šikovné ruce pro děti a mládež. Během našich setkání se zabýváme převážně keramickou tvorbou nebo tvoříme sošky ze dřeva. Ukázky mých prací lze zhlédnout buď na webové stránce Šikovné-ruce.eu, nebo můžete navštívit mou expozici, která se koná v těchto dnech v olomouckém kulturním domě.

V pedagogické oblasti působím již dlouhá léta a s lidmi jsem dosud neměla sebemenší problém. Jsem velice přátelská, komunikativní a empatická. Věřím, že práci vychovatelky na dětském táboře bych zvládla a mé zkušenosti by přišly vhod při táborových aktivitách. Mou silnou stránkou je také plynulá angličtina a slovenština, částečně se domluvím i německy. Samozřejmostí je časová flexibilita a spolehlivost.

Jestliže Vás můj dopis zaujal, můžete mě kontaktovat a dohodnout si se mnou osobní pohovor. V příloze Vám posílám strukturovaný životopis, doporučující dopis od zaměstnavatele, výpis z rejstříku trestu a notářský ověřenou kopii vysokoškolského vzdělání.

S pozdravem


Lenka Slívová

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: lenin31, 28.04.2013

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Motivační dopis (3)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­