ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.58
Hodnoceno: 31x Prosím, ohodnoť práci

Výjimečná

Být tak něčím výjimečná. Možná by mi to pomohlo k psaní. Potřebuji získat něco, čím budu zvláštní, zajímavá. Jsem bohužel naprosto obyčejný člověk. No schválně, kolik z vás si raději přečte článek napsaný ožralým feťákem než článek slušně vychované mladé panny?

"...Po báječném sexu se svou holkou jsem seděl před dveřmi záchoda a poslouchal, jak čůrá. Když v tom vylezla a ..."

"...Včera jsme byli na školní akci a bylo to báječné. Všichni se skvěle bavili. I já si z toho dopoledne odnesla silný kulturní zážitek, ale přece jenom..."

A teď mi popravdě řekněte, kterou část byste si radši dočetli? Připadá vám zajímavý popis z kulturního představeni? Mně teda ne. Ale zároveň je to jedna z těch záživnějších věci mého života. Nepiju, nekouřím, nefetuju. Jsem snad proto špatná, nezáživná spisovatelka? Psaní je pro mě důležité, ale nejsem průbojná ani extravagantní. A asi bych měla taková být. Ale přes to všechno chci psát. Chci byt výborná novinářka.
Nebudu se měnit. Budu taková, jaká jsem a jak mi to vyhovuje - slušná, hodná, milá mladá slečna s láskou k lidem, milující svoji rodinu a svého kluka, se kterým nemusím spát jenom proto, že to dělají všechny kamarádky. Když se nad tím tak zamyslím, jsem vlastně v dnešní době výjimečná.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Sharka, 08.12.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
VýjimečnáMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­