ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.58
Hodnoceno: 31x Prosím, ohodnoť práci

Výjimečná

Být tak něčím výjimečná. Možná by mi to pomohlo k psaní. Potřebuji získat něco, čím budu zvláštní, zajímavá. Jsem bohužel naprosto obyčejný člověk. No schválně, kolik z vás si raději přečte článek napsaný ožralým feťákem než článek slušně vychované mladé panny?

"...Po báječném sexu se svou holkou jsem seděl před dveřmi záchoda a poslouchal, jak čůrá. Když v tom vylezla a ..."

"...Včera jsme byli na školní akci a bylo to báječné. Všichni se skvěle bavili. I já si z toho dopoledne odnesla silný kulturní zážitek, ale přece jenom..."

A teď mi popravdě řekněte, kterou část byste si radši dočetli? Připadá vám zajímavý popis z kulturního představeni? Mně teda ne. Ale zároveň je to jedna z těch záživnějších věci mého života. Nepiju, nekouřím, nefetuju. Jsem snad proto špatná, nezáživná spisovatelka? Psaní je pro mě důležité, ale nejsem průbojná ani extravagantní. A asi bych měla taková být. Ale přes to všechno chci psát. Chci byt výborná novinářka.
Nebudu se měnit. Budu taková, jaká jsem a jak mi to vyhovuje - slušná, hodná, milá mladá slečna s láskou k lidem, milující svoji rodinu a svého kluka, se kterým nemusím spát jenom proto, že to dělají všechny kamarádky. Když se nad tím tak zamyslím, jsem vlastně v dnešní době výjimečná.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
VýjimečnáMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)