ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.44
Hodnoceno: 9x Prosím, ohodnoť práci

Rusko, historicky nedobytné

Všechny pokusy o dobytí Ruska skončily neúspěchem. To dokázala sama historie. On takový ruský mužíček od Uralu sní hrstku dřeva, a to mu stačí na týden. Už když se Napoleon snažil Rusko dobýt, dopadl neúspěšně. Prý za to mohly střevní problémy, podle mého názoru jen ne každé tělo snese dřevo.

Pokud nikdo nemůže dobýt Rusko, musí Rusko dobýt všechny? Začalo to Krymem, ale kde to skončí? Na to mám jasnou odpověď: u Španělska!

V současné době ale neexistuje slovo nedobytné, pakliže obě světové velmoci - Rusko a Amerika - vlastní jaderné zbraně, které k jejich sousedům (z Ruska do Ameriky nebo obráceně) doletí za pouhých pár minut a dokáží celou zemi upravit k nepoznání. V tomto případě vám nepomůže ani takový ruský mužíček. Pro milovníky fotbalu bych tento souboj přirovnal k zápasu Barcelony proti Hradci Králové.

Rusko je sice historicky nedobytné, nicméně v současné době jaderné a chemické zbraně mohou během okamžiku změnit cokoliv...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 20.12.2014

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Rusko, historicky nedobytnéMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­