ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.76
Hodnoceno: 298x Prosím, ohodnoť práci

Přepnutí televize

Nejprve se podívejte do televizního programu a vyberte si pořad, který chcete sledovat. Pokud si vyberete, soustřeďte se a pevně se držte následujících instrukcí.
Vezměte dálkový ovladač do ruky. Vyměňte ovladač Hi-fi věže, který jste právě vzali do ruky, za ovladač televize. Najděte na něm tlačítko, kterým se přepíná na Vámi vybraný program. Zmáčkněte tlačítko. Jestliže televize nereaguje, zkontrolujte baterie v ovladači a vyměňte je za nové.
Opět zmáčkněte Vámi vybrané tlačítko. Když se Vám na obrazovce objeví romantická telenovela místo akčního thrilleru, nezmatkujte. Teď zmáčkněte to správně tlačítko. Pokud znovu naskočí špatný film nebo seriál, ještě jednou zkontrolujte televizní program a přepněte správným tlačítkem na správný program.
Jestli i teď na obrazovce běží jiný pořad, než jaký jste chtěli, vezměte potřetí do ruky televizní program. Přestaňte se dívat na včerejší nabídku pořadů a otočte list na dnešní program. Nyní můžete konečně přepnout televizi tím správným tlačítkem na správném ovladači na Vámi vybraný pořad.

Poznámka autorky:
Výše uvedená slohová práce byla psána jako NÁVOD, ale profesorka mé dílko překvalifikovala na FEJETON.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Přepnutí televizeMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)