ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.00
Hodnoceno: 2x Prosím, ohodnoť práci

Předvolební cirkus

Tak už je to tady zase, to se tedy bavím. Máme před volbami. Co nám asi zase naši politici nabídnou? Cirkus opravdu začíná...

Jako první tu máme modrý stan s bílými ptáky. Hlavní klaun Topolánek byl pomalu "vzdálen" do ústraní, nahradil ho klaun nový jménem Nečas. Ten už ale není tak zábavný. Představuje se pod uměleckou přezdívkou "slušňák". Pozdě si stan zvaný ODS snaží vylepšit své image.
Přesuneme se proto ke stanu zelenému. Zde nás nejvíce bavila dvojice Kateřina Jacques s vystoupením na téma biomasa a její partner Bursík. Ti už však měli kapříků v rybníce až dost, a tak byli rovněž "odejiti". Jejich nástupce je nezáživný, i proto zůstává zelený stan v ústraní.
Přesuňme se do stanu s označením TOP 09. Kníže Trautenberg, pardon Schwarzenberg...no to je fakt pohádka...tady nám nepomůže ani sám Krakonoš.
Červenému stanu se raději velkým obloukem rovnou vyhnu. Vyděsili mě totiž třešně hned u jeho vchodu, po těch trpím plynatostí.
Ovšem největší "síla" mě čeká u stanu oranžového s principálem Paroubkem. "Páne šediteli, páne šediteli, z čeho máte tak velké břicho? Budeme ho mít také tak hezky kulaťoučké? A sexy mozek, jak řekla vaše žena?"

Popravdě už se na svůj nový vzhled a na naši novou vládu velice těším. Jestlipak nás pobavíte tak jako vaši předchůdci. Slibujete nám hory doly, ale abychom pak nevolali jako Budulínek: "Za hory za doly, mé zlaté parohy, kde se pasou, oni nás do krachu jak Řecko nesou."

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: veprdík, 27.05.2010

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Předvolební cirkusMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­