ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.39
Hodnoceno: 23x Prosím, ohodnoť práci

Notebook zn. ŽENA

K tomu, aby si obyčejný uživatel PC (většinou muž) mohl dovolit kvalitní a dobrý notebook značky "ŽENA", musí mít hodně peněz. Takový je už zákon IT businessu. Jaké jsou základní kroky nutné pro výběr toho správného notebooku typu "ŽENA"? Nejprve si nějaký notebook vyhlédneme. Poté zhodnotíme celkový design a grafické ztvárnění všech vnějších částí a periferií. Dalším důležitým faktorem pro výběr je počet volných zásuvných portů a modulů. V klasickém provedení jsou pouze 1-2, ale čím více, tím lépe. Pokud má notebook další funkce, jako jsou funkce žehlení, praní a vaření, jedná se skutečně o kvalitní produkt.

Toť vše k hardwaru. Je důležité míti na paměti, že skoro všechny notebooky jsou již vybaveny svým vlastním operačním systém s vlastními programy. Proto hned po prvním spuštění je nutné prohledat všechny odkazy na programy typu Tchyne.exe, Miluju_Nakupy.exe nebo dokumenty obsahující fráze jako "žádný fotbal/pivo/kamarádi" a okamžitě je smazat a zabránit jejich dalšímu obnovení.

Mnoho uživatelů si rádo doinstalovává své vlastní programy. V dnešní době jsou velmi oblíbené programy Milenky.exe a Sado_Maso.iso. Bohužel tyto notebooky mají svůj vlastní antivirový program, který bere tyto užitečné programy jako viry a okamžitě je ničí.

K tomu, aby notebook pracoval tak, jak má podle vašich představ, je dobré naformátovat disk a nainstalovat svůj vlastní operační systém s vašimi programy a vlastními odkazy a relacemi. Jen tak si užijete komfort poskytující osobní notebook typu "ŽENA".

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Notebook zn. ŽENAMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)