ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.34
Hodnoceno: 239x Prosím, ohodnoť práci

Někdy mi lezou nervy na nervy

Odmalička jsem obklopen samými nervy. Děda měl věčně nervy v kýblu, babička zase nervy na dranc, táta byl o nervy připraven a sestra na nervy pořád někde hrála. Troufám si tvrdit, že přes nervy jsem odborník. Tak například máme několik druhů nervů: ocelové nervy, kamenné nervy, skleněné nervy atd. Nervy se také dají využívat k mnoha různým činnostem jako je například lezení, brnkání, hraní. Jediná nevýhoda nervů je ta, že jsou velmi křehké. Kolikrát jsem doma slýchával, že někomu ruply nervy. S nervy je to složité, když je máte, tak je musíte mít v kýblu, jinak vás o ně někdo připraví. Proto vám radím, dávejte si pozor na nervy a neplýtvejte jimi, protože je máte jenom jedny. Menšina z nás, která má to štěstí, že se narodila s pevnými a odolnými nervy, to nemá zas až tak jednoduché. Nemůže je jako ostatní uskladňovat v kýblu a proto je musí nosit stále s sebou. Víte, co to dá práce přenášet takové ocelové nervy? To nedokáže každý. Tak už víte proč zavalitější lidé, kteří mají sílu, mají většinou nervy z ocele?

Protože je unesou!!!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Jarda, 28.06.2005

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Někdy mi lezou nervy na nervyMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­