ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.00
Hodnoceno: 4x Prosím, ohodnoť práci

Největší reprezentant

Náš pan prezident zase exceloval. Je to sice starší záležitost, ale všichni si jistě vybaví jeho světovou slávu a propagaci českého národa - bohužel nijak kladnou. Jsme nazlobeni na něj, ale v podstatě bychom se měli zlobit spíše na jeho kancléře, asistenty, tiskové mluvčí a manželku za to, že nejsou schopni mu koupit jedno obyčejné pero s drahokamy. To má přeci každý správný prezident nebo někdo významný. No jo, ale Vašek ho neměl, tak si ho - všem již známým způsobem - obstaral. Sice se snažil nenápadně, ale bylo mu to jaksi prd platné. Ano, mluvím o slavném peru z Chile.

Náš národ mi připadá jako jedno velké dětské hřiště. Co má jedno dítě, musí mít i druhé, a táta Vašek na to kouká a pokyvuje hlavou: "Správně, děti, učíte se rychle!" Bohužel pero není jediné, co se našemu panu prezidentovi zalíbilo. Podle jistých zdrojů měl choutky po cizích věcech už v roce 1991. Irská novinářka si prý tehdy při jednom banketu odložila na stůl rukavice. To ale neměla dělat. Vaška zasvrběly prsty, a kdyby novinářka nezasáhla, měla by Livia pěkný vánoční dárek.

Pane prezidente, buďte dál naším nejlepším reprezentantem, ale nekraďte a jděte dobrým příkladem mladé generaci.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Vendy, 27.03.2012

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Největší reprezentantMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­