ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.00
Hodnoceno: 1x Prosím, ohodnoť práci

Muži a rostliny k sobě (ne)patří

Zdálo by se, že pěstování kytiček není žádná věda. Ale je to skutečně tak? Podle mých zkušeností to obzvláště mužům moc nejde. Třeba můj táta - "zahradník". Kolikrát mi vykládal o jeho představách a touhách se jím opravdu stát. Bohužel to byl pouze sen a přitom stačilo se na tu květinku jen a jen usmát. Zajímavé byly marné pokusy zachránit už tak dehydratovanou rostlinu pořádnou porcí hnojiva, což byla pro každou květinku poslední rána.

Jediným spojením mezi muži a květinami jsou ženy, když muž dává ženě kytici již řezaných a profesionálně vypěstovaných květin.

Máte se zahradničením mužů stejné zkušenosti jako já, nebo je váš otec s rostlinkami kamarád?

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Adéla Masopustová, 26.11.2022

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Muži a rostliny k sobě (ne)patříMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­