ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.23
Hodnoceno: 154x Prosím, ohodnoť práci

Modlitba žáka

Spadni. Tak už spadni. Přísahám na to, co je mi nejmilejší (přestávky), že tě zničím. Kolikrát jsem tě až do základů proklela a kolikrát byla má prosba vyslyšena? Každý večer si se sepjatýma rukama klekám před školní fotografii, kde je vidět alespoň část tvé ohavné fasády a modlím se.
Vybuchni, potop se, znič se, prostě tu nebuď! Nenapadlo tě někdy, že jsi zbytečná? Kdo tě má rád? Snad jen učitelé a ředitelé... Mimochodem za ty se také modlím každý večer, aby je z čista jasna postihla dlouhodobá lenost.
Zkus třeba metodu zchátrání. Stáří na to máš. Nejdřív sloupni svou kůži, to již pár let úspěšně uskutečňuješ, poté dej výpověď střeše. S čistým svědomím pak propusť veškeré denní světlo, déšť, vítr, sníh či kroupy dovnitř, do sebe. Pak už se nebraň, půjde to samo.
Toť vše.
Ámen

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Áňa, 25.09.2005

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Modlitba žákaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­