ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.38
Hodnoceno: 39x Prosím, ohodnoť práci

MHD, nebo snad MED?

Co zahrnuje pojem MHD - městská hromadná doprava? Naprosto přesný jízdní řád, spoustu autobusů s volnými sedačkami a příjemnými řidiči? Naopak, někoho může nepřesnost odjezdů, protivných řidičů a věčně plných autobusů či tramvají vyděsit.

Měli by se možná používat autobusy pro mladé a staré. Jakému normálnímu člověku se může líbit, když si starší, dost otrhaný děda, jenž vypadá, že nikdy nepotkal vanu, poručí o uvolnění těžce vybojovaného sedadla?
Starší lidé si stěžují na nevychovanost mladých lidí. Jenže když končí vyučování většiny škol, je jasné, že když děti odchází ze školy, nebudou jen mlčky sedět či stát a poslouchat chraplavý zvuk rozvrzaného dopravního prostředku.
Dalším problémem jsou nepříjemní řidiči, kteří nadávají na ostatní řidiče i červenou na semaforu. Nedej bože, aby se cestující na něco zeptal nebo udělal něco proti představě dopravce. Zrudnou jako rajče a křičí přes celý autobus.

To je naše městská hromadná doprava? Není to spíš MED - městská extrémní doprava? Asi budu radši chodit pěšky...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Niccy, 24.10.2011

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
MHD, nebo snad MED?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­