ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.69
Hodnoceno: 39x Prosím, ohodnoť práci

Klasický život ženy

Vše to začíná takovým tím normálním probuzením. Jako typická žena s lehce neuspokojivými myšlenkami máte ten typický sen o muži, s nímž strávíte relativně vášnivou noc v posteli. Vše je dokonalé, jak to tak ve snech bývá.
Po samozřejmě neuvěřitelném výkonu přichází trocha té romantiky. Což by se dalo přiřadit k nudnému objímání a olizování různých částí těla, především ušní oblasti.
Ale vtom baf, dobré ráno! Otevřete své unaveně uspokojené oči a vaši ušní oblast olizuje dvouleté dítě. Není to vlastně to, co byste v tu chvíli chtěla, ale musíte uznat, že vaše dítě je vskutku roztomilé. A tak zapomeňme na sen a hurá do nového dne.

Začneme tedy koupelnou.
V koupelně jako každý den musíme absolvovat hru - leknu se zrcadla já, nebo ono mě? Dnešní ráno vyhrálo zrcadlo!
Mé vlasy bych mohla přirovnat k rozcuchanému Elvisu Presleymu nebo stylu nějakého jezevce. Vyberu si tedy Elvise a pokračuji v ranních povinnostech s kartáčkem v ruce. Nacházím zbytky čokoládových pozůstatků ze včerejšího dortu.

"Komu jsem co udělala? Ať už to maminkovské týrání skončí!" Snažím se ignorovat všechny následky dětského přepadení koupelny a usedám na záchod. Vtom spatřím mé boty od Gucciho v záchodové míse spolu s hnědým překvapením od mého pětiletého dítěte. V té chvíli jsem zoufalá, červená, vzteklá a mé vlasy se během vteřiny mění v nový styl punk's not dead vzhledem k mému elektrickému napětí, které ze mě na první pohled vyzařuje.

Abych to tedy shrnula do jedné věty. Maminky, uznejme si, že náš život je jednoduše spontánní s každodenním milým překvapením. Lépe řečeno - chlapi - tohle je sakra tvrdá práce!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Aneta Žáčková, 04.04.2013

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Klasický život ženyMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­