ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.70
Hodnoceno: 40x Prosím, ohodnoť práci

Klasický život ženy

Vše to začíná takovým tím normálním probuzením. Jako typická žena s lehce neuspokojivými myšlenkami máte ten typický sen o muži, s nímž strávíte relativně vášnivou noc v posteli. Vše je dokonalé, jak to tak ve snech bývá.
Po samozřejmě neuvěřitelném výkonu přichází trocha té romantiky. Což by se dalo přiřadit k nudnému objímání a olizování různých částí těla, především ušní oblasti.
Ale vtom baf, dobré ráno! Otevřete své unaveně uspokojené oči a vaši ušní oblast olizuje dvouleté dítě. Není to vlastně to, co byste v tu chvíli chtěla, ale musíte uznat, že vaše dítě je vskutku roztomilé. A tak zapomeňme na sen a hurá do nového dne.

Začneme tedy koupelnou.
V koupelně jako každý den musíme absolvovat hru - leknu se zrcadla já, nebo ono mě? Dnešní ráno vyhrálo zrcadlo!
Mé vlasy bych mohla přirovnat k rozcuchanému Elvisu Presleymu nebo stylu nějakého jezevce. Vyberu si tedy Elvise a pokračuji v ranních povinnostech s kartáčkem v ruce. Nacházím zbytky čokoládových pozůstatků ze včerejšího dortu.

"Komu jsem co udělala? Ať už to maminkovské týrání skončí!" Snažím se ignorovat všechny následky dětského přepadení koupelny a usedám na záchod. Vtom spatřím mé boty od Gucciho v záchodové míse spolu s hnědým překvapením od mého pětiletého dítěte. V té chvíli jsem zoufalá, červená, vzteklá a mé vlasy se během vteřiny mění v nový styl punk's not dead vzhledem k mému elektrickému napětí, které ze mě na první pohled vyzařuje.

Abych to tedy shrnula do jedné věty. Maminky, uznejme si, že náš život je jednoduše spontánní s každodenním milým překvapením. Lépe řečeno - chlapi - tohle je sakra tvrdá práce!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

­­­­

Slohová práce Klasický život ženy ve slovenštině?

Slovenskou verzi této slohové práce naleznete na adrese:

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Klasický život ženyMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)