ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.06
Hodnoceno: 143x Prosím, ohodnoť práci

Kam s ním?

Milí pánové! Rozhodla jsem se poodhalit Vám roušku našeho malého ženského tajemství. Jistě Vás zajímá, jak na tom u té které ženy či dívky jste, co se týče vzhledu. Určitě se také občas divíte, jako já, jak se ta krasavice odvedle může tahat s takovým "chlípníkem" nebo jak ten pěkný klučina může objímat tu, s prominutím, "hrůzu"!
Proto, Vážení, čtěte! My ženy dělíme muže, chlapce a pány do jednotlivých kategorií. Názvy se sice od ženy k ženě liší, ale v podstatě se vždy jedná o to samé... Tak abychom začali: Nejvýše bychom našli všechny naše "zlatíčka, kocourky, čudlíčky, broučky a podobně..." - to jsou ti nejkrásnější a nejúžasnější! Pod nimi by mohli být "kořeni a kolíci", pak následuje průměr, takzvaní přijatelní, ti jakž takž ještě ujdou. U těch dalších skupin už to bude horší, to jsou "jakože nepřijatelní až podprůměrní" a k té poslední skupině bych se snad ani radši nevyjadřovala... Přeci Vám nebudu říkat, že některé z Vás nazýváme "propadáky, ústřely, ježišmarjá, no to mě pos*" a podobně, to by slabší povahy nemusely unést... Ale co, pravda bolí...
Věřte, že je tu místečko pro každého z Vás. Tak kampak asi patříte, co? Myslím, že by stačil jeden jediný pohled a žena, dívka či mladá paní by měla jasno, kam s Vámi!
Jen mě tak napadá... Jak je to asi u Vás!? Snad bych obstála alespoň tak u těch přijatelných... Doufám, no nevím, ale vy nejste nároční, že?
A vůbec, vždyť nakonec o vzhled nikomu nejde, ne? Aspoň se to říká...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Nikolka Sirůčková, 25.02.2006

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Kam s ním?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­