ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.18
Hodnoceno: 44x Prosím, ohodnoť práci

Jak udělat díru do světa

Řekne-li se tato věta, je jasné, že každý hned zpozorní. Vždyť kdo by tu díru do světa udělat nechtěl? Včera jsem se rozhodla pro nový typ podnikání. Dostal se mi do rukou článek o dosud ne příliš rozšířeném "adrenalinovém sportu" - pohřbívání pro zábavu. Za 75 Euro se na hodinu necháte pohřbít. V rakvi přitom máte kyslíkovou masku, nouzové tlačítko, to kdybyste dostali záchvat, ale hlavně webovou kameru, aby vaši "pozůstalí" viděli, jak si to užíváte. Samozřejmě při sledování je zde možnost zakoupení popcornu, coly a také piva, aby měli diváci veškerý komfort. A tak si tak říkám, že by to nemuselo být špatné. Jelikož se však nechci snižovat k pouhému kopírování, celý večer jsem přemýšlela, co by bylo ještě lepší. A vtom to přišlo. Co takhle kremace pro zábavu? V peci by bylo tlačítko a kdyby to moc pálilo, stačilo by stisknout a člověk by byl venku. V ceně by samozřejmě byla zahrnuta také studená sprcha a případné pojištění, i když se jedná o relativně bezpečné zpestření jednotvárného, každodenního života a troufám si říci, že i mnohem zábavnější než pouhé ležení v úzké rakvi. Jelikož je to druh zábavy u nás v podstatě neznámý, ze začátku by cena byla nízká, abychom nalákali první zákazníky. Postupem času by se však s rostoucí popularitou samozřejmě zvyšovala, ale jelikož nechceme něco takového upřít ani našim méně movitějším občanům, plánujeme také množstevní slevy a slevy pro důchodce. Konec konců i tak to bude docela výnosný business.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: tess, 06.03.2007

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Jak udělat díru do světaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­