ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.68
Hodnoceno: 31x Prosím, ohodnoť práci

Jak se tam dostat?

Už jen osmnáct dní a já a spousta ratolestí, které až doteď byly "v pohodě", se ocitneme ve školní lavici, plni strachu z následujících minut, ba co víc, z následujících let! Budeme totiž psát přijímací zkoušky.
Nedávno mé matce do poštovní schránky opět doputoval již dlouho očekávaný časopis Marianne a v něm fejeton Mirky Vopavové, který vždy přečtu jako první.
Tentokrát psala o tom, jak pečlivě počítala příklady z Bělouna, protože její dítě se chtělo dostat na školu.
Musím přiznat, že jsem se se musela pousmát, jelikož i já musím letos spočítat celého Bělouna, protože jak ve svém fejetonu prohlásila Vopavová, kdo spočítá Bělouna, může se jít rovnou seznámit se školníkem. A musím přiznat, že to bych celkem ráda.
Takže všichni, kteří dělají (a udělají) přijímačky, mají můj plný obdiv.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: šaša, 05.04.2007

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Jak se tam dostat?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­