ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.68
Hodnoceno: 31x Prosím, ohodnoť práci

Jak se tam dostat?

Už jen osmnáct dní a já a spousta ratolestí, které až doteď byly "v pohodě", se ocitneme ve školní lavici, plni strachu z následujících minut, ba co víc, z následujících let! Budeme totiž psát přijímací zkoušky.
Nedávno mé matce do poštovní schránky opět doputoval již dlouho očekávaný časopis Marianne a v něm fejeton Mirky Vopavové, který vždy přečtu jako první.
Tentokrát psala o tom, jak pečlivě počítala příklady z Bělouna, protože její dítě se chtělo dostat na školu.
Musím přiznat, že jsem se se musela pousmát, jelikož i já musím letos spočítat celého Bělouna, protože jak ve svém fejetonu prohlásila Vopavová, kdo spočítá Bělouna, může se jít rovnou seznámit se školníkem. A musím přiznat, že to bych celkem ráda.
Takže všichni, kteří dělají (a udělají) přijímačky, mají můj plný obdiv.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Jak se tam dostat?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)