ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.87
Hodnoceno: 15x Prosím, ohodnoť práci

Hodina anglického jazyka

To je tak, přijdete do školy, jste připraveni na nejhorší a najednou zjistíte, že jste se nějak opomněli učit. Kdo by se taky učil o prázdninách!? Co si ti učitelé myslí? "Prázdniny jsou přeci od toho, abychom si vyprázdnili hlavu," říkávala vždycky moje kamarádka.

Sednete si do lavice tak, aby na vás vaše učitelka viděla co nejméně, ale stejně se pokaždé ozve: "Smaž tu tabuli!" A vy se musíte zvednout, procupitat neslyšně okolo ní a modlit se, aby po vás už nic dalšího nechtěla. Se smrdutýma rukama od několik let vlhké, plesnivé, okousané (ano, opravdu okousané) houby si běžíte sednout a snažíte si vyndat sešit a dodatečně se řádně připravit. Když tu najednou zjistíte, že sešit není. Otázkou je, jestli vůbec byl? Kdo by ho potřeboval na hodinu angličtiny? K čemu nám také je učení se dalšího jazyka, když polovina z nás sotva ovládá češtinu?

"A zkoušený bude..."
A sakra, pomyslím si pokaždé, když na to zapomenu.
"Ty!" ukáže na mě. "Pojď k tabuli!"
No ovšem, kdo jiný, jediná nepřipravená. Proč hned první hodinu nedostat špatnou známku, že? Ovšem když jsem připravená, to po mně zrovna nikdo nic nechce.

Myslíte si, že to učitelé nějak vycítí? Nebo si dokonce myslíte, že to vycítí jenom moje milovaná paní učitelka anglického jazyka!? V tom případě bůh se mnou další čtyři roky.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Moon, 16.01.2017

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Hodina anglického jazykaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­