ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.83
Hodnoceno: 412x Prosím, ohodnoť práci

Fejeton o ničem

Dostala jsem za úkol napsat fejeton. To by samozřejmě neměl být problém, protože teoreticky vím o fejetonu všechno, navíc jako studentka střední školy bych měla zvládnout vypořádat se se vším. Teoreticky...
Využiji volného času, kterého mám pochopitelně hodně, jelikož nemám žádné domácí povinnosti a těch pár předmětů ve škole...ono mi to do hlavy přece nacupitá všechno samo. Proto si položím na stůl papír, tužku, pár nápadů a posadím se vedle Múzy. "Tak a teď babo raď!"
Nápady docházejí, pokrčené papíry se hromadí v jednu velkou pyramidu podobnou těm egyptským a moje Múza si dává už třetí kafe. Pořád dokola blábolí a blábolí: "Vtipnou formou upozorňovat na aktuální problém."
Aktuální problém? Těch je přece dost, stačí si vybrat: politika, ekonomika, hospodářství, školství, války, atd. Přemýšlím, že bych se do jednoho z nich pustila, ale Múza mi to vymluví. Prý jsou to příliš neproblematická témata.
Po pár hodinách mi dochází trpělivost a vyhazuji Múzu na mráz. Došlo mi totiž, že na světě je všechno tak strašně dokonalé, že nemá cenu o tom psát fejeton.
Tudíž to nedopadne jinak, než že se nad mou hlavou objeví bílá vlajka. Ono se to nakonec všechno vyřeší samo, ne?

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: MóňňaS, 04.01.2008

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Fejeton o ničemMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­