ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.14
Hodnoceno: 7x Prosím, ohodnoť práci

Dovolenazobyvaku.cz aneb Kam byste se chtěli podívat?

Kde jste byli letos na dovolené? Tato věta je všem známá, pochybuji, že existuje někdo, komu ještě nikdy nebyla položena. A co slýcháte za odpovědi? Chorvatsko? Itálie? Jižní Čechy nebo Morava? A co takhle cesta do Turecka? Ani ta vás určitě nepřekvapí.

Ale je vůbec v dnešní době potřeba cestovat? Svět máme pomocí Internetu na dosah ruky, tak proč bychom se museli zvedat z pohodlí domova? Ne, nemám na mysli najít si dovolenou na Internetu, přes počítač také dovolenou automaticky zaplatit a pak si jen na letišti vyzvednout potřebné dokumenty a vyrazit. Co byste řekli alternativní dovolené?

Najděte si stránku www.dovolenazobyvaku.cz a rázem se ocitnete v jiném světě, hodinu můžete ležet na pláži v prosluněné Brazílii a když vás to přestane bavit, tak se po dvou kliknutích ocitnete na ledovci v Alpách. Že se vám ani tam nelíbí? A co takhle se přenést do asijského světa - i to je možné, stačí kliknout ještě dvakrát! A že z téhle dovolené nebudete opálení? Vždyť to stejně není zdravé. Ale pro ty, co si nedovolí přijet bez patřičného odstínu, tu přeci je ještě solárko. Proč platit několik tisíc za dovolenou, když vše zvládnete z pohodlí vašeho obýváku!

Víte, jak budou vaši spolužáci či kolegové čubrnět, až jim řeknete, že jste procestovali celý svět a přitom vás to nestálo ani korunu?

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Nicol Hillebrandová, 11.11.2012

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Dovolenazobyvaku.cz aneb Kam byste se chtěli podívat?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­