ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.14
Hodnoceno: 7x Prosím, ohodnoť práci

Dovolenazobyvaku.cz aneb Kam byste se chtěli podívat?

Kde jste byli letos na dovolené? Tato věta je všem známá, pochybuji, že existuje někdo, komu ještě nikdy nebyla položena. A co slýcháte za odpovědi? Chorvatsko? Itálie? Jižní Čechy nebo Morava? A co takhle cesta do Turecka? Ani ta vás určitě nepřekvapí.

Ale je vůbec v dnešní době potřeba cestovat? Svět máme pomocí Internetu na dosah ruky, tak proč bychom se museli zvedat z pohodlí domova? Ne, nemám na mysli najít si dovolenou na Internetu, přes počítač také dovolenou automaticky zaplatit a pak si jen na letišti vyzvednout potřebné dokumenty a vyrazit. Co byste řekli alternativní dovolené?

Najděte si stránku www.dovolenazobyvaku.cz a rázem se ocitnete v jiném světě, hodinu můžete ležet na pláži v prosluněné Brazílii a když vás to přestane bavit, tak se po dvou kliknutích ocitnete na ledovci v Alpách. Že se vám ani tam nelíbí? A co takhle se přenést do asijského světa - i to je možné, stačí kliknout ještě dvakrát! A že z téhle dovolené nebudete opálení? Vždyť to stejně není zdravé. Ale pro ty, co si nedovolí přijet bez patřičného odstínu, tu přeci je ještě solárko. Proč platit několik tisíc za dovolenou, když vše zvládnete z pohodlí vašeho obýváku!

Víte, jak budou vaši spolužáci či kolegové čubrnět, až jim řeknete, že jste procestovali celý svět a přitom vás to nestálo ani korunu?

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Dovolenazobyvaku.cz aneb Kam byste se chtěli podívat?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)