ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.36
Hodnoceno: 25x Prosím, ohodnoť práci

Čtvrtletní práce z matematiky

Ono si řeknete: "V pohodě, píšeme čtvrtletní práci až za tři měsíce!" Jenže mezitím máte prázdniny, které uběhnou tak rychle, že je skoro ani nepostřehnete, a už je tu zas! To období přesvědčování, odmlouvání, přemlouvání a rádoby učení, pokud se to tak dá nazvat. Pokaždé slyším hlas v mé hlavě, jak říká: "Uč se sakra! Nesmíš propadnout! Vždyť je to jen 35 stránek!"

Po několika marných pokusech vypnout vynález století v podobě televizního přijímače, zvednout se a jít se podívat na matematiku, se to občas zázrakem i povede. To jsem pak celý bez sebe, že to oslavím jednou hrou na počítači, u které zůstanu do rána. Upss...

Je tu den "M". Ten den, na který všichni čekali jako děti v Africe na jídlo. Taháky schované, rukávy dlouhé, na stole co největší nepořádek. Vše připraveno. Píšeme.
Už zase mi špitá hlas v hlavě nějakou věc - že to je jednoduché, že bych to zvládl, kdybych se býval učil.

Co myslíte? Kolik lidí mého věku dostane jednotku z čtvrtletní práce jen proto, že se pár dnů předem učili?

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Moon, 16.01.2017

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Čtvrtletní práce z matematikyMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­