ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.63
Hodnoceno: 41x Prosím, ohodnoť práci

Byt na Miami Beach

Kdo z nás by nechtěl byt na Floridě? Jistě, jsou mezi námi tací, kteří by si raději vybrali byt třeba v Alpách. Ideální by bylo mít všude, kde se nám líbí, nějakou nemovitost. Alespoň bychom se nemuseli zatěžovat sháněním ubytování.
To si ovšem nikdo z nás asi dovolit nemůže. Tak to můžeme alespoň přát manželům Grossovým. Kdo by se nechtěl stát na krátký čas premiérem, pořádně se napakovat a pak si jen užívat "zasloužené" dovolené na Floridě, že? Mně osobně by to vyhovovalo. Pláže, celý rok teplo, a když by hrozil nějaký ten hurikán, tak se podívat za rodinou do chladného Česka.
Samozřejmě by mě nebavily stálé útoky novinářů. I když za tu pohodu to rozhodně stojí. Přece jenom vždycky se můžete vymluvit na nějakého hodného strýčka nebo tetičku, kteří si řekli: "Chudáček Standíček, musí mrznout celou zimu v Čechách, přispějeme mu na nějaký byteček na jihu. Ať - nedej bože - nedostane třeba rýmu."
Bohužel, takového strýčka zřejmě nikdo nemá. Asi ani sám Standa...
Standa se ale vyzná, cituji jeho pravého strýce Vika: "Podle toho vidíte, že je to šikovný ogar, že dovede a myslí mu to."
A co si o tom myslíte vy? Já se domnívám, že mu to opravdu výborně myslí, nebo alespoň ohledně jeho financí.
Jeho kariéra je krásný "americký sen". Začínal jako železničář, pokračoval jako premiér a pak se mu podařilo nakoupit akcie firmy Moravia Energo za 20 milionů, které údajně prodal téměř obratem za neuvěřitelných 100 milionů.
No jo, to je pak život, co říkáte!?

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Vencak, 10.11.2008

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Byt na Miami BeachMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­