ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.43
Hodnoceno: 654x Prosím, ohodnoť práci

Běžný školní den

- pokus o fejeton

Zvoní, školní den začíná. Všichni s chutí sedí v lavicích, nabiti vědomostmi v tichosti čekají na příchod učitele, takováhle idylka se však v naší třídě nenachází. Přicházím do šatny a už slyším hlasy a výkřiky z naší třídy. Alespoň vím, že jsem vlezl do správné školy. Ve třídě vždy poletuje smršť nejrůznějších předmětů a odpadků od svačin, alespoň si můžu nachytat nějaké to jídlo, co létá vzduchem, tudíž si nemusím nosit svačinu. Už zvoní, ale u nás to není slyšet. Přichází vyučující. Hned u dveří však klesá k zemi po mocném úderu jablkem do spánku od mého spolužáka, který nosí jablka, ať je léto nebo zima. Tak si říkám, že je to pořád baví chodit do naší třídy. Když se však vyučující probere, je už konec hodiny a já pln vědomostí a chutě do učení jsem opět zklamán. Ale to už přichází můj soused pan Wimmer a praví, že se na to může ... a jde domů.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: standa, 05.11.2005

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Běžný školní denMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­