ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.82
Hodnoceno: 254x Prosím, ohodnoť práci

Autoškola

To je velmi snadné řídit auto. To umí každý. Milý nezkušený človíčku, neměl by ses tolik chvástat, když nevíš o čem mluvíš. Zkus se posadit do auta a rozjet se, tak aby spojka byla tvou nejlepší přítelkyní. Není to tak jednoduché, jak sis myslel, viď? Spojka na tebe prskala a nerozuměla ti. Tak ještě jednou, ale nejdříve se přečti pár užitečných rad, které se ti budou zaručeně hodit.
Vem si boty na co největších podpatkách, bude se ti lépe ovládat pedály. Ale úplně nejlepší by byly pohorky. Určitě ti budou vyhovovat a nikdy se ti nestane, že tě auto nechá bezmocného na křižovatce, kde tě může sestřelit každé protijedoucí auto, co jede po hlavní silnici, pardon pozemní komunikaci. Nikdy se nedívej do zrcátka. Ledaže by sis chtěl před jízdou upravit účes, ale nezírej tam příliš dlouho, aby se tě neleklo zrcátko a neucuklo a ty bys byl náhle v protisměru či ve škarpě. Vždy sleduj pozorně protijedoucí auto a nemůžeš mu nikdy zkřížit dráhu. A nezapomeň, že se jezdí vpravo.
No neříkala jsem, že je snadné řídit auto. Poslechneš-li mě, nemůže se ti nic zlého přihodit. Tak šťastnou jízdu.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: nefertiti, 12.03.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
AutoškolaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­