ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.63
Hodnoceno: 91x Prosím, ohodnoť práci

Alzák

"Sto tabletů týdně, sto tabletů týdně, rozdáváme, rozdáváme sto tabletů týdně, rozdáváme, rozdáváme sto tabletů týdně..."

Poslední dobou mě štve maskot firmy Alza.cz. Sice v někom může jeho hlas možná vzbudit pocit míru a klidu v duši, ale ve mně spíše vyvolává pocity jako asi u 99% všech ostatních lidí, kteří tuhle reklamu někdy viděli: "Už zmlkni ty zelená zrůdo, připomínající mutanta žáby, panenky a alobalu!!!"

Pravdou bohužel je, že tato reklama onu firmu proslavila, protože - jak se říká - špatná reklama je někdy lepší než ta dobrá. A když dokázal tento reklamní spot proslavit Alzu, musí to být zatraceně špatná reklama (což už víme). Nejlepší na tom je, že když si chcete koupit nějakou elektroniku on-line, pravděpodobně si v tu chvíli nevybavíte nikoho jiného než právě ten malý uřvaný patvar, jehož hlas zní, jako když šlápnete kočce na ocas a následný zvuk přehrajete přes sto padesát čtyři megafonů.
Takže když si chce člověk koupit nějakou elektroniku a srdečně nesnáší Alzáka, i přesto si tu věc koupí právě na Alze a vlastně tím vyjádří podporu těch velmi "zábavných" a "nikoho nevytáčejících" reklam.

Rozbil se vám zrovna mobil? Tak kdepak si asi koupíte nový?


Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

­­­­

Diskuse ke slohové práci
AlzákMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)