ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.64
Hodnoceno: 86x Prosím, ohodnoť práci

Alzák

"Sto tabletů týdně, sto tabletů týdně, rozdáváme, rozdáváme sto tabletů týdně, rozdáváme, rozdáváme sto tabletů týdně..."

Poslední dobou mě štve maskot firmy Alza.cz. Sice v někom může jeho hlas možná vzbudit pocit míru a klidu v duši, ale ve mně spíše vyvolává pocity jako asi u 99% všech ostatních lidí, kteří tuhle reklamu někdy viděli: "Už zmlkni ty zelená zrůdo, připomínající mutanta žáby, panenky a alobalu!!!"

Pravdou bohužel je, že tato reklama onu firmu proslavila, protože - jak se říká - špatná reklama je někdy lepší než ta dobrá. A když dokázal tento reklamní spot proslavit Alzu, musí to být zatraceně špatná reklama (což už víme). Nejlepší na tom je, že když si chcete koupit nějakou elektroniku on-line, pravděpodobně si v tu chvíli nevybavíte nikoho jiného než právě ten malý uřvaný patvar, jehož hlas zní, jako když šlápnete kočce na ocas a následný zvuk přehrajete přes sto padesát čtyři megafonů.
Takže když si chce člověk koupit nějakou elektroniku a srdečně nesnáší Alzáka, i přesto si tu věc koupí právě na Alze a vlastně tím vyjádří podporu těch velmi "zábavných" a "nikoho nevytáčejících" reklam.

Rozbil se vám zrovna mobil? Tak kdepak si asi koupíte nový?


Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Panda, 02.06.2016

­­­­

Diskuse ke slohové práci
AlzákMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­