ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.57
Hodnoceno: 14x Prosím, ohodnoť práci

Advent

Advent by měl být obdobím odpočinku a relaxace, ale z každé strany neustále slýchám, jak jsou všichni pod tlakem. Bohužel ani já si nepamatuji, kdy jsem si o adventu naposledy odpočinula. Z jedné strany se valí škola a z té druhé povinnosti a neustálý tlak společnosti oznamující příchod Vánoc. V zápase já versus škola prohrávám asi 50:0, ale alespoň s dárky je to lepší.

Všichni nejspíše znáte ten pocit, když si chcete v klidu sednout k počítači a pustit si svou oblíbenou písničku na YouTube, ale před vámi zvoleným videem na vás vybafne uřvaná reklama hlásající předvánoční slevy. To se pak člověk dostane do stresu, že nemá žádné dárky a začne všeobecné šílenství. Nákupní centra praskají ve švech, maminky hledají perfektní panenku podobající se jejich dcerce a pánové vybírají krémy na ruce a jinou kosmetiku maminkám, jedním slovem prostě chaos.
A já? Já si dárky raději zařizuji již od dubna a nad běsnícími spoluobčany jen kroutím hlavou, televizi vůbec nezapínám a na počítač jsem si nainstalovala aplikaci, co mne otravných vánočních reklam zbavuje.

Ale jedné věci se přeci jen nezbavím, a to neustálého boje nejvíce ateistického národa za to, že dárky nosí křesťanský symbol Ježíšek. No není to trochu na hlavu?

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Pezza, 07.12.2017

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
AdventMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­