ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.04
Hodnoceno: 116x Prosím, ohodnoť práci

21. 12. 2012 - konec světa

Máte pocit, že by se něco stalo? Pocítili jste nějakou změnu? Nezaslechli jste v pátek 21. 12. 2012 nějaké podivné zvuky? Pokud ano, mohu vás ujistit, nebyly to děti od vedle, které si hrály na schovávanou, ani opilec, vracející se z hospody. S největší pravděpodobností to bylo skučení Májů, kteří se divili nad tím, kde udělali chybu.

Na den 21. prosince 2012 předpověděli konec světa, ale asi se spletli, protože jsme pořád tady.
Někteří jedinci, věřící v konec světa, se chodili modlit k bohu, stavěli si různé kryty a prodávali svůj majetek. Umíte si představit, jaké to pro ně muselo být zklamání? Probudit se hned druhý den a být stále naživu?

Možná se stalo něco v nás. Nějaká změna, kterou jsme nepocítili. Je pravda, že se lidé kolem mě trochu změnili, někteří k lepšímu, ale jiní zase naopak. Největší změnu podle mě prodělal náš milovaný prezident.

Vy, kteří jste zklamaní, že konec světa nevyšel, nezoufejte. Zanedlouho se určitě ozvou další šarlatáni a budou tvrdit, že konec světa bude v ten a ten den. Když si počkáme, třeba to příště opravdu přijde!

Já čekám tak maximálně na to, kdy mamka dodělá večeři a nějaký konec světa mě zatím vůbec nerozptyluje.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
21. 12. 2012 - konec světaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)