ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.07
Hodnoceno: 56x Prosím, ohodnoť práci

Zklamala jsi mě

Betty, už Ti nepíšu milá Betty tak, jak sem Ti psával. Zklamala jsi mě. Vím, že tenhle dopis nikdy nebudeš číst, vlastně nebudeš číst už žádné dopisy. Vždycky jsi byla nejchytřejší, na mě hleděla z výšky a asi proto jsi za mnou nepřišla. Zdál jsem se Ti moc hloupý, co? No tak zdál? Neodpovídáš. Vždy jsi nerada odpovídala na otázky, které Tě kritizovaly. Ale já Tě chápal a věřil Ti. To Ty jsi mi nedůvěřovala. Jasně, protože jsem kluk a kluci Ti hodně ubližovali. Ubližovali proto, že máš tak krásnou andělskou tvář plnou neviny a byla jsi nevinná i uvnitř. Ale to jsi přiznala akorát mně. Mně jsi ukázala, jaká opravdu jsi. Tvojí starostí bylo hlavně vypadat drsně. Teď si tak připadáš? Víš, v tom byl ten problém, tak dlouho jsi navenek dělala, že Ti nic není, že jsi v pohodě a přitom...byla jsi tak neštastná, smutná, plná zklamání. Asi ses cítila stejně jako já nyní. Akorát Ty jsi měla mě a já? Mám snad Tebe? Ty jsi byla mojí rodinou a já věřil, že já i Tvou. Byla jsi tak oblíbená u nás v "děcáku". Kolik dětí jsi učinila smutných. Ty jejich zaslzené oči nevidíš, ale já ano. Jsi sobecká, Betty. Zamilovala ses a kvůli němu vše nechala. Nenávidim Tě a jeho taky. Za to jak si s Tebou hrál, pohrával si s Tvými city. Otevřela ses mu a on Tě zabil. On necítí bolest jako "naše" děti nebo jako já, ale pocítí jinou. To Ti přísahám. On Tě trápil, ničil.
Napsal jsem Ti takový dlouhý dopis a omlouvám se, že jsem vyčítal Tvé činy, Tvoji povahu, Tvou duši plnou lásky. Ale já cítím zlost, že jsi mě nechala samotného. Já Tě miloval!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Bessy, 24.04.2007

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Zklamala jsi měMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­