ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.33
Hodnoceno: 9x Prosím, ohodnoť práci

Vzpomínky na Tebe

Sedím na svém křesle při svitu svíce, ve své ruce držím již poloprázdnou sklenici brandy a pohrávám si s ní. Stále nemohu spustit oči z Tvého obrazu, znovu a znovu si ho prohlížím, dokázal bych jej již nakreslit zpaměti.

Můj pohled vždy utkví na Tvých uhrančivých očích. Zvláštní pocit jímá mě, je to prázdnota, mé srdce zalévá stesk. Jediný polibek by stačil, aby mě udělal šťastným anebo veselým alespoň na krátkou trpkou chvíli. Zamyslím se, vzpomenu si na ty chvíle, kdy jsem byl s Tebou, na úsměv Tvůj, který dokázal pohladit mou duši, na Tvá vlídná slova, jež mě vždy potěšila.

Za krátkou chvíli, za kratičkou, jen abych se Ti mohl podívat do očí a říct Ti miluji Tě, bych se všeho vzdal. Jsi ta, jíž miluji, ta, za kterou bych život dal...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Mikias, 22.04.2012

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Vzpomínky na TebeMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­