ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.77
Hodnoceno: 39x Prosím, ohodnoť práci

Vzkaz v láhvi

Všem lodím a přístavům,

kdo jsem já? Pouhá vlnka v moři, malé zrnko písku uprostřed pláže. Nebo malinké stvoření, co křičí a není slyšeno, nebo snad nemá být slyšeno? Svět by byl lepší, kdyby byl spravedlivý, a lidé čestní... Malý človíček chce moc. Nejspíš by to ani nešlo, vždy je jeden udatný rytíř a na druhé straně mince lump. Nejspíš rovnováha. To změnit nejde. A o to se nesnažím, jen vzkazuji všem, buďte laskaví, vlídní a milí. Rozdávejte radost, přátelství a lásku. Buďte ku pomoci, když je třeba. Není těžké stát se rytířem, jen mít rytířské chování. Je to těžké, určitě NE, jen chtít. Život není spravedlivý, jen občas na někoho zapomene. Štěstí není stálé, drží se jen tehdy, věříš-li v něj. A věříš-li, dosáhneš všeho, co si umaneš. Můžeš mě vyhodit, jsem jen názor malého jednotlivce, nebo jeho duše? Ale není v některých případech důležitý i jeden hlas? Přemýšlej milý přístave, lodi. Nechci přece tolik.

S pozdravem

Človíček

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: nefertiti, 12.09.2007

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Vzkaz v láhviMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­