ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.22
Hodnoceno: 125x Prosím, ohodnoť práci

Rozchod

V Příbrami 13. 5.

Ahoj.

Asi Tě překvapuje, že Ti píšu, ale musím ze sebe dostat několik pocitů.

Víš, od našeho minulého rozhovoru mi neustále probíhají hlavou myšlenky, které mi nedají spát. Týkají se především důvodu naší hádky. Nedokážu se zbavit pocitu, že jsem byl v právu. Nikdy jsem Ti nedal záminku k tomu, abys mi nevěřila, a když jsem Ti řekl, že to není pravda, měla jsi mi věřit! Nikdy jsem s ní nic neměl (ani jsem nad tím nikdy neuvažoval!), a proto mě uráží Tvoje obvinění, že jsem Tě podvedl. Neříkám, nejsem žádný svatoušek, ale byl jsem vždy upřímný, a kdyby na mě přišla slabost v přítomnosti nějaké slečny, jistě bych se naivně přiznal v domnění, že mi odpustíš.

I já jsem několikrát nabyl podezření, že jsi mě podvedla, ale vždy jsem Ti slepě věřil, když jsi mi řekla, že k ničemu nedošlo. Jen jsi mě využívala, ostatně jako všechny okolo sebe.

Jsi chytrá, a proto dokážeš manipulovat s lidmi, ale to se Ti vymstí! Jsi sobecká, vypočítavá mrcha! V ledasčem jsme si podobní, ale Ty máš přede mnou náskok!

Nikdy nechci skončit jako Ty! Doufám, že si jednou uvědomíš, co děláš špatně a pokusíš se to změnit.

Sbohem


Petr

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Sebastian, 12.04.2005

­­­­

Diskuse ke slohové práci
RozchodMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­