ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.75
Hodnoceno: 12x Prosím, ohodnoť práci

Není návratu

Drazí čtenáři,
každý z Vás si jistě zažil nějakou nepříjemnou situaci. Já jich také zažila nepočítaně, jenže tahle byla nejhorší z nich. Nebudu Vám zde vyprávět, o co se jedná, jen Vám napovím, že tato událost změnila můj život a zbyl po ní záznam v mém rejstříku trestů.
Stalo se to v březnu loňského roku. Byla jsem ještě na škole a pak přišlo spousta běhání po různých institucích, dopisů pro mě i mé rodiče a obvolovávání právníka. Trvalo to asi dva nebo tři měsíce a pak přišlo rozhodnutí o trestu.
Dnes jsem samostatný člověk, ale díky záznamu v trestním rejstříku mám velmi omezené možnosti ohledně práce, škoda že nic nejde vrátit zpět...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Ticho, 17.05.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Není návratuMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­