ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.64
Hodnoceno: 97x Prosím, ohodnoť práci

Na rozloučenou

Ondrášku,
nikdy jsem nevěřila, že potkám tak úžasného kluka jako jsi Ty... Znali jsme se tak dlouho, tolik věcí jsme spolu zažili a teď je to všechno pryč. Proč jsi mi nevěřil? Já jsem žila jen pro Tebe, udělala bych pro tebe vše... Milovala jsem Tě celým svým srdcem, duší i tělem... Ale Tys cítil jen jedno z toho všeho! Jen to tělo, to tělo, které se Ti vždy tak odevzdávalo, prahlo po tvých dotycích a polibcích... I Ty jsi ho miloval. Ale potom se všechno pokazilo, když přišla ONA? Kdo to vůbec byl? Co chtěla? Proč mi Tě vzala? Vždyť i Ty jsi říkal, jak mě miluješ, ale stále tu byla ONA. Kdo to byl? Byla jako sklo mezi námi... Viděli jsme se, i když jsme každý byl na druhé straně... Ale stále byla mezi námi, nepustila Tě od sebe. Nemůžu jí přijít na jméno... Navždy ji budu nenávidět! To jméno... žárlivost! Ach, jak mi trvalo to vyslovit! Ta žárlivost stála mezi námi! To ona nám všechno pokazila. A Tys byl radši s ní než se mnou! Říkala mi Tvými slovy, že jsem bezcitná mrcha. To ona Tě navedla, abys mi tak říkal... Ale teď je čas odplaty. Já se jí pomstím, já jí ukážu, kdo je silnější! Nechci se pomstít Tobě, jen a pouze jí! Láska neumírá, i když to tak vypadá. To ona zdechne, svině prolhaná! Ukradla mi tě, dostal ses do její spárů. Tobě jsem už odpustila, ale jí neodpustím nikdy! Budu ji nenávidět do konce svého života! Ať zdechne, a Ty ať jsi šťastný... Budu Tě milovat! Navždy!
Tvá Raduška

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Raduška, 07.06.2005

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Na rozloučenouMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­