ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.95
Hodnoceno: 20x Prosím, ohodnoť práci

Má milá žákovská knížko!

Má milá žákovská knížko,

i když nepatříš mezi živé bytosti, vnímám Tě jako svou kamarádku. Znám Tě už od první třídy a vím, že mě budeš doprovázet po celou dobu mého studia.

Umíš mě vždy rozveselit i roztesknit. Když se dívám na Tvé stránky, připadám si jako v jiném světě. Ve světě, kde jsem někdy nahoře, jindy dole. Způsobují to známky, které v sobě ukrýváš. Ale i poznámky a jiné různé tresty. Těch se však snažím vyvarovat, abych Ti neudělal ostudu před ostatními. Ale moc dobře víš, že člověk není neomylný a že někdy něco může splést.
Vím, že jsem Ti ostudu udělal hned na začátku školního roku pětkou z matematiky. Hodně mě to mrzelo, když jsem si do Tebe musel nechat zapsat takovou ošklivou známku. Slyšel jsem, jak brečíš a hubuješ. Věděl jsem však, že Ty mě v tom nenecháš.

Mám rád, když Tě mohu otevřít a pochlubit se, co jsme spolu dokázali za jedno pololetí. Vím, že tu se mnou vždy budeš a že zůstaneme stále dobrými přáteli. Vycepovala sis mě a za to Ti také moc vděčím. Nebylo to vždy jenom o mých dovednostech, ale i o Tvé víře v to, že to opravím. Myslím, že jsme dobře sehraný tým a že spolu zůstaneme až do konce.

Tvůj Radek

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

   
­­­­

Slohová práce Má milá žákovská knížko! ve slovenštině?

Slovenskou verzi této slohové práce naleznete na adrese:

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Má milá žákovská knížko!Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)