ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.62
Hodnoceno: 65x Prosím, ohodnoť práci

Lokinek

Ahojky Loki,

vím, že od mého posledního dopisu neuplynulo mnoho času – 2 dny, ale sám nejlépe víš, jak rychle ubíhá čas, když jsi v centru dění.
O víkendu jsem byla na fotbale. To bylo něco! Takovou atmosféru jsem za sedm let pravidelných návštěv ještě nezažila. Byla jsem naprosto unesena.
I když mi trochu mou náladu kazili na můj vkus moc rozvášnění fanoušci, které nerozveselil fotbal jako takový, spíš alkohol, kterým se značně posilňovali. Však víš, jak tyhle rádoby fanoušky nesnáším.
Po skončení fotbalu, kdy "můj" Baníček zaslouženě vyhrál, jsem se proplétala davem, abych se dostavila včas na smluvené místo, kde na mě čekala Lenka (to je ta, kterou bytostně nesnášíš). Ale nebylo mi toho dopřáno. Vrazila jsem totiž do neznámé osoby, která potom, když jsme se na sebe podívali, už tak neznámá nebyla. Byl to ON.
Najednou byl tady. Po týdnech tzv. náhod, kdy jsem se HO snažila potkat, stál přede mnou. Bylo vidět, že byl překvapený, stejně jako já.
Ani nevím, jak dlouho jsme tam stáli, v tu chvíli mi bylo jedno, že brzdíme "provoz", že se na nás všichni dívají, já totiž vnímala jen JEHO!
Myslím, že je zbytečné Ti psát, co bylo dál. Myslím, že se natolik známe, abys věděl i z mých pár řádek, jak je to vážné!

Páčko Verunka

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Veronika Vlková, 27.10.2004

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
LokinekMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­