ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.47
Hodnoceno: 207x Prosím, ohodnoť práci

Konec prázdnin

Ahoj Verčo!

Je září, konec prázdnin a s tím přichází i nový školní rok, na který se mnozí z nás vůbec netešili. S naší třídou jsme se radostně přivítali, protože dva měsíce je dlouhá doba a my už se na sebe těšili. Vůbec nic se nezměnilo, všichni zůstali takoví, jací byli před naší školní dovolenou, kromě dvou žáků, kteří se s námi rozloučili.
Na konci školního roku jsem byla poměrně spokojená. Mé vysvědčení kazily jen tři dvojky. Když nám třídní učitel rozdal důležitý dokument o našem prospěchu a popřál hezké prázdniny, tak jsme utíkali jako splašení do víru prázdninových dobrodružství a náležitě si užít léto.
Na začátku dvouměsíčních vytoužených prázdnin samozřejmě všichni věděli co dělat. Mnozí se hrozili, že toho mají hodně a že to ani nestihnout, ale nakonec z vyprávění vyšlo najevo, že se už v srpnu nudili.
Což se ovšem nedalo tvrdit o mně. Věděla jsem, co s načatým prázdninami, celé dva měsíce jsem se ani jednou nenudila. Nejdřív jsem jela s rodiči na 2 týdny do Chorvatska na ostrov Istrie. Když jsme přijeli dobře naladění a opálení do bronzova, tak jsem musela rychle naházet věci do pračky, pověsit je na šňůru, abych mohla na 2 dny na to jet do Nýznerova na letní tábor. Strávila jsem tam 10 velmi dobrodružných dní. Zbytek července jsem jen relaxovala na bazéně nebo u knížky.
3. srpna jsme se společně s mými dvěma sestrami vydali za tetou do Řecka. Tam jsme se většinu času chodili koupat do azurového ale ledového moře, a když jsme byly už úplně promrzlé, rozplácly jsme se do horkého písku. Svatka - tedy teta - nás prohnala po nějakých památkách a prošly jsme městem, které je plné starých a úzkých uliček.
S tátovou sestrou jsme se rozloučili vskutku obyčejně. Vybavila nás hromadou pžikázání, jak se máme a nemáme chovat (jako kdybychom to nevědely!). Cesta proběhla v relativním klidu.
No a je konec prázdnin, uteklo to rychleji než voda v řece. Co si budemem namlouvat, potřebovali bychom ještě alespoň jeden další měsíc prázdnin.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Avril:))), 14.10.2005

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Konec prázdninMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­