ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.41
Hodnoceno: 61x Prosím, ohodnoť práci

Dopis rodičům z tábora

Ahoj mami a tati,

píšu vám dopis z tábora, abyste věděli, jak se mi tu vede.

Začal bych jídlem. Jíst se dá, ale tvůj knedlík, vepřové a zelí to, mami, zrovna není. Spíš naopak, třeba dneska jsme měli zeleninovou polévku. Kluci tomu začali říkat voda s mrkví, ale já si fakt myslel, že to bude dobré. Dopolední program pak musel začít beze mě, protože jsem celý den proseděl na záchodě...

Hrozně se mi tu líbí náš kolektiv. S kamarády tu podnikáme různé akce, hrajeme si na loupežníky a policisty, koupeme se v jezeře, zkrátka nikdy se nenudíme. Jen občas večer si malé děti vzpomenou na to, že jim chybí rodiče. Zatímco ony celou noc probrečí, ty starší a závislé na cigaretách sedí před chatkou a pokuřují.

Měli jste pravdu, nakonec bylo dobře, že jsem na tábor odjel. Napřed jsem nechtěl, protože jsem to bral jako nudu, ale je tu zábava, jakou bych doma nikdy nezažil. Navíc tu sportuji, jídla není moc, takže už jsem zhubl asi kilo. Domů tak přijedu nejspíš vychrtlý jako tyčka. Myslím, že se máte na co těšit. Užijte si poslední týden beze mě a mějte se fajn.

Mirek

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 01.12.2014

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Dopis rodičům z táboraMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­