ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.10
Hodnoceno: 86x Prosím, ohodnoť práci

Dopis kamarádovi z prázdnin

Ahoj Petře,

tak a je to tu zase - léto. Ty víš, jak já jej nemám rád. V zimě, kdy jsme se viděli naposledy, jsme sjížděli svahy a klepali se zimou. Ale léto, to je něco docela jiného. Venku 30 stupňů a bazén v nedohlednu.
Zrovna tenhle dopis Ti píši z tábora. Je to tady super, to se musí nechat, ale na mě tu panuje až moc velké teplo. Jen si to představ, sluníčko pálí, nikde žádný stín a vedoucí Tě nutí účastnit se orientačního běhu. Ty mne znáš jako věčného optimistu, tak abych Tě nezklamal: Alespoň že nemusíme do školy! To by tak ještě scházelo...

Rozhodl jsem se, že se dám na zdravou stravu, takže bych řekl, že až se příště uvidíme, budu vypadat úplně jinak. Možná, že mě ani nepoznáš!
A co je nového u Tebe? Ještě pořád máš tu svoji super práci? Pamatuji si, že se Ti tam hrozně líbilo. Což mi připomíná, že za chvíli si budu muset vybrat nějakou školu, na kterou půjdu. Vůbec nevím, jak se rozhodnout. Nemohl bys mi poradit? Přece jen máš daleko více zkušeností.

Moc Ti děkuji za odpověď a budu se těšit, až se zase uvidíme na horách.

S pozdravem a přáním hezkého zbytku letních prázdnin


Mirek Dvořák

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 30.03.2015

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Dopis kamarádovi z prázdninMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­