ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.44
Hodnoceno: 160x Prosím, ohodnoť práci

Dopis Ježíškovi

Milý Ježíšku,

většina přání se mi splnila v průběhu roku. Dostal jsem od babičky a dědečka počítač a rodiče mi k němu pořídili připojení na internet.

Přece bych ale ještě něco potřeboval. Hodil by se mi volant na ovládání automobilových simulátorů. Taky bych potřeboval sluchátka s mikroportem, abych si mohl s kamarády povídat po síti.

Doufám, že toho po Tobě nechci moc, ale myslím si, že mé přání jde splnit. Celý rok jsem proto ochotně pomáhal doma a snažil se ve škole.

Již předem Ti mnohokrát děkuji.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: červenáček, 29.01.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Dopis JežíškoviMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­