ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.03
Hodnoceno: 32x Prosím, ohodnoť práci

Dopis Ježíškovi (3)

Milý Ježíšku,

Vánoce slaví snad každý Čech, tak jsem se rozhodl, že nezůstanu pozadu. Jako dítě jsem Ti psával dopisy a každé Vánoce byl nalepený u okna a vyhlížel, až si pro dopis přijdeš. Rád bych se tímhle dopisem vrátil do svých dětských let. Je to vlastně už tak sedm let, co Ti dopisy nepíšu, takže se musím zase trochu vžít do své role...

V první řadě jsem si vždycky psal o dárky. Teď jsem již starší a o dárky mi na Vánoce ani tak nejde, spíš o ty společné chvíle. Jen jednu věc sám nějak ovlivnit nedokáži - prosím Tě o to, abychom byli všichni zdraví, spokojení a šťastní. Vždyť Ty už víš, že komerčním Vánocům moc neholduji.

Dál jsem jako malý ve svých dopisech uváděl, co se událo za poslední rok.
Již jsem nastoupil do 8. třídy. Zatím mi to jde docela dobře a už se těším na pololetní vysvědčení. Prozatím mám v žákovské jen dvě trojky, takže jsem spokojený. S rodiči a příbuznými vycházím dobře, žádné problémy mezi námi nejsou. V tomto roce jsem taky začal psát slohové práce na internet. Myslím, že mi to celkem jde a po čase se snad ještě zdokonalím. Krom toho se asi nic zajímavého nestalo.

A jak jsi se měl Ty a co se změnilo u Tebe za těch sedm let, co jsem Ti nepsal?
Už teď se těším na Tvoji odpověď!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 24.12.2014

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Dopis Ježíškovi (3)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­