ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.13
Hodnoceno: 8x Prosím, ohodnoť práci

Dopis Bohu (2)

Drahý Bože,

jestli jsi opravdu všemohoucí, rád bych se Tě zeptal na pár věcí.

Začal bych tou nejdůležitější - proč necháváš umírat lidi ve válkách nebo nevinné děti, které se ničím neprovinily? Proč takto vlastně vyhlazuješ lidstvo, jež jsi sám tak pracně stvořil? Proč se tohle všechno děje, jsi-li všemohoucí? Nebo spíš, jsi-li vůbec?

Dřív jsem navštěvoval Tvůj chrám, ale přestal jsem. Jestli jsi všemocný, určitě víš proč. Pokud ne, je to proto, že jsem se ministrantováním a vším tím, co jsem dělal okolo naší kaple, snažil lidem pomoci, ale oni místo toho, aby to nějak ocenili, o mně začali šířit různé pomluvy. Řekl jsem si, že tahle práce je pro mě zbytečná a přestal jsem s navštěvováním Tvého chrámu. Nicméně, stále v Tebe věřím!

Jak se vůbec máš tam nahoře, nemá nebe problémy s kapacitou? Přeci jen mrtvých přibývá a nic (až na vesmír) není nekonečné. Zkus mi odepsat zpět, protože v nejbližších letech nějaké osobní setkání neplánuji. Díky.

Měj se krásně a pořádně oslav Vánoce i narozeniny v jednom.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 20.12.2014

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Dopis Bohu (2)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­