ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.11
Hodnoceno: 9x Prosím, ohodnoť práci

Dopis Bohu (2)

Drahý Bože,

jestli jsi opravdu všemohoucí, rád bych se Tě zeptal na pár věcí.

Začal bych tou nejdůležitější - proč necháváš umírat lidi ve válkách nebo nevinné děti, které se ničím neprovinily? Proč takto vlastně vyhlazuješ lidstvo, jež jsi sám tak pracně stvořil? Proč se tohle všechno děje, jsi-li všemohoucí? Nebo spíš, jsi-li vůbec?

Dřív jsem navštěvoval Tvůj chrám, ale přestal jsem. Jestli jsi všemocný, určitě víš proč. Pokud ne, je to proto, že jsem se ministrantováním a vším tím, co jsem dělal okolo naší kaple, snažil lidem pomoci, ale oni místo toho, aby to nějak ocenili, o mně začali šířit různé pomluvy. Řekl jsem si, že tahle práce je pro mě zbytečná a přestal jsem s navštěvováním Tvého chrámu. Nicméně, stále v Tebe věřím!

Jak se vůbec máš tam nahoře, nemá nebe problémy s kapacitou? Přeci jen mrtvých přibývá a nic (až na vesmír) není nekonečné. Zkus mi odepsat zpět, protože v nejbližších letech nějaké osobní setkání neplánuji. Díky.

Měj se krásně a pořádně oslav Vánoce i narozeniny v jednom.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené:

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Dopis Bohu (2)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)