ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.37
Hodnoceno: 49x Prosím, ohodnoť práci

Dopis Bílému Tesákovi

Milý Bílý Tesáku,

při čtení Tvého příběhu jsem se rozhodl napsat Ti pár řádků. Zpočátku příběhu ses mi zdál stále jako krvežíznivý vlk. Jen málokdy jsi byl veselý, ale postupem času jsem si uvědomil, že jsi byl se svými lidskými přáteli opravdu rád, i když Tě často zklamali. V příběhu jsi je sám nazýval bohy. Líbilo se mi, jak ses o sebe dokázal postarat, odhadnout nebezpečné situace dopředu a s těmito zkušenostmi přežít. Bál jsem se o Tebe, když Ti hrozila porážka s vytrvalým buldokem Čerokim, a byl jsem velice rád, že jsi se dostal do rukou dobrého člověka a on dokázal vyvolat v Tobě důvěru a lásku. Obdivoval jsem Tě, jak si zachránil pánova otce před uprchlým trestancem. Loučím se s Tebou a přeji Ti hodně stejně odvážných a silných potomků, jako jsi byl Ty.

S pozdravem Marek

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Marek, 04.04.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Dopis Bílému TesákoviMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­