ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.91
Hodnoceno: 122x Prosím, ohodnoť práci

Dopis babičce z dovolené

Milá babičko,

jak jistě víš, na letošní dovolenou jsme se vydali do Řecka na ostrov Korfu. Myslím si, že by se Ti tady líbilo. Všude jsou samé pomeranče, voda je teplá a co víc, děda by nemusel topit. Třeba sem někdy pojedete s námi.

Hned první den jsme se šli vykoupat. Hotelový bazén je plný chlóru, tak jsme rovnou zkusili moře. Je krásně teplé a písek rozpálený. A to mi nebudeš věřit, potkal jsem tady svého dlouholetého kamaráda Honzu. Toho, kterého jsem potkal již na předchozích dovolených.

Včera jsme si udělali výlet do hlavního města, které je plné památek. Navštívili jsme spoustu kostelů, ale i dobrodružných atrakcí. Rozhodně bylo o zábavu postaráno.

Dneska máme v plánu jít na nějakou procházku, protože hned u hotelu je velký kopec. Ani jídlo tady není špatné. A to all inclusive je doopravdy bezvadné. Až se vrátíme, budeme tak o deset kilo těžší.

A jak se vám vede v Sedleci? Je všechno v pořádku? A jak se má náš pes Rex?
O nás se nemusíte vůbec bát, za pár dní se již uvidíme.

Mějte se pěkně a užijte si letní dny v Sedleci alespoň tak, jako si je my užíváme tady na Korfu.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 23.12.2014

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Dopis babičce z dovolenéMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­