ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.10
Hodnoceno: 10x Prosím, ohodnoť práci

Trpaslíkus podzemní

Trpaslíkus podzemní je vymyšlená pohádková postava. Tento Trpaslíkus žije pod zemí, ale jinak je přátelský. Vždy si vymyslí nějaké žertíky a z toho vyplývá, že je velmi rozpustilý. Je chytrý, nikdo ho nikdy nepřelstí a ani dosud nepřelstil. Když si donese něco k jídlu, s každým se milerád rozdělí o svou svačinu, je prostě štědrý. Jeho věrnost k přátelům je příkladná, ještě nikdy nikoho nepodvedl. Je nejodvážnější z celého okolí. Je sice nešikovný, pyšný a úlisný, ale zato velmi vtipný. Vždy každého rozesměje. Má jen jednu chybičku - hrozně rád mluví. Dožívá se až 180 let. Živí se tvrdým chlebem, na který si občas namaže hlínu. Pije rád podzemní vodu. Má velké špičaté uši i zuby, které jsou tmavě žluté. Vlasy bohužel nemá. Má svítící oranžové oči a velký nos. Rád hledá pod zemí poklady, už toho našel spoustu, například staré peníze, náušnice, zlaté prsteny, řetízky a perlové náhrdelníky. Na jaře vylézá ze svého úkrytu a pěstuje květiny. Bohužel spousta lidí se ho bojí, a tak Trpaslíkus nemá moc přátel a někdy se cítí osamělý.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Luciiina, 27.12.2007

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Trpaslíkus podzemníMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­