ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.95
Hodnoceno: 217x Prosím, ohodnoť práci

Seann William Scott

Seanna jsem si k popisu vybrala, poněvadž mi přijde on i jeho role senzační. Nejprve jsem se zajímala jen o jeho roli v úspěšném filmu "Prcičky", ale po čase jsem pochopila, že tudy cesta nevede. Z mnoha možných adeptů jsem si vybrala právě jej, protože mě zaujaly jeho role, ale především mě upoutal jako člověk.
Vzhledem ke svému věku (27) vypadá skvěle, možná také proto se stává idolem mnoha dívek, ke kterým se můžu přičíst i já sama. Už z prvního pohledu lze rozeznat, že docela dost času tráví v posilovnách a různých fit-centrech. Měří něco kolem 180 cm, což je obvyklá výška. Co se týče účesu, tak ten vypadá rádoby neupraveně, ale přesto u kadeřníka zřejmě nechává nemalé částky. V jeho tmavě, hnědě-zelených leckdy zasněných očích jiskří šarm a už z nich lze vyčíst, že je to "pohodář". Jeho rty jsou poměrně úzké, ale dokážou se protáhnout do oslňujícího a tak zvaného nakažlivého úsměvu.
Ve svých rolích ztvárnil většinou bláznivého teenagera, s ohromným, nepřekonatelným smyslem pro humor, ale ve skutečném životě je naprostý opak. Sám o sobě tvrdí, že je spíše uzavřený "kluk" s duší romantika. Mnoho lidí si myslí, že se ztotožňuje s rolí praštěného teenagera (Stiflera), což ale on sám vyvrací. Tahle role mu přinesla spoustu úspěchu, ale s postupem času mu přináší také nemalé problémy a starosti. Od svých rolí v "Prcičkách", které byly velice úspěšné si ho lidé ale také producenti filmů označili pomyslnou nálepkou šašek. A přestože se Seann nálepky přisprostlého burana Stiflera z trilogie Prciček snaží zbavit sebevíc, nedaří se mu to. Ať točí, co točí, stejně je pro většinu diváků "ten ujetej středoškolák". Jeho velkou náruživostí je cestování. Cestuje rád a často. Pochází z poměrně chudých poměrů, tudíž se rodinné dovolené za hranice nekonaly, proto si svou vášeň vychutnává teď, když si sám vydělává nemalé cifry. I přes všechnu náklonnost mnohých dívek a žen se lásce vyhýbá a naplno se věnuje své kariéře velmi úspěšného herce.
Tohle je asi vše k popisu. Seann je důkaz, že ne vždy je správné soudit člověka z prvního dojmu, a taky toho, že herec žije svůj život, který je většinou naprosto odlišný od role, kterou ztvárnil. Taky povaha herce se liší od povahy role, kterou zastupuje. Seann mě naprosto "dostal" a proto bych si přála se s ním někdy potkat a jen tak pokecat, je jedinečný člověk, kterého si přestože ho neznám moc vážím.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Seann William ScottMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)