ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.00
Hodnoceno: 4x Prosím, ohodnoť práci

Robert Rosenthal (literární postava)

Robert Rosenthal byl pohledný mladý muž. Jeho hnědé oči byly jako ostříž, dávaly najevo utrpení, ale i radost z nynějšího života. Jeho tmavá pleť a vlasy krásně ladily s povahou a lesklýma očima. Velmi rád sportoval, což se projevilo na jeho svalnatém hubeném těle. K jeho vzhledu bezprostředně patří moderní sportovní oblečení, které nosí i jeho děti a voňavky, kterých je ve Francii plno.

Tento mladý Francouz žijící v USA a mluvící čtyřmi jazyky má spoustu kladných vlastností. Jelikož byl často na prázdninách u babičky a dědečka v Alsasku, naučil se být samostatný a začal si vážit všech možných příležitostí, jež mu mohl život nabídnout. Robert je velmi ctižádostivý, všestranný člověk, jenž si života užívá, jak jen to jde. Rozdává radost a lásku všude, kam jen přijde. Jelikož se stal velmi úspěšným obchodníkem s diamanty, je také bohatý, ale v žádném případě peníze nerozhazuje jako dnešní milionáři. Pouze jeho chytrost a plynná mluva čtyřmi jazyky mu umožnila tak náročnou a zodpovědnou práci.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: aaajka, 27.11.2008

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Robert Rosenthal (literární postava)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­