ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.35
Hodnoceno: 477x Prosím, ohodnoť práci

Rákosníček (pohádková postava)

Rákosníček je kreslená pohádková postava pana Jaromíra Kincla, kterou namaloval Zdeněk Smetana.
Je to malý zelený skřítek. Z kulatého obličeje na nás hledí dvě velká kukadla. Pod nimi je obrovský nos jako bambule. Uši má také velké a kulaté. Ústa jsou malá a nepatrná. Několik málo vlasů mu na hlavě stojí jako anténky. Tělo má štíhlé. Nosí zelené triko a dlouhé zelené kalhoty. Z rukávů mu vykukují velké ruce. Má na nich jen čtyři prsty. Na nohou jen tři prsty.
Tento činorodý skřítek bydlí na břehu rybníka Brčálník. Je dobrodružné povahy. Umí se rychle rozhodovat a rád každému pomáhá. Je chytrý a dobrosrdečný.
Postava Rákosníčka mě zaujala pro jeho laskavost a dobrotu.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 07.11.2004

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Rákosníček (pohádková postava)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­