ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.75
Hodnoceno: 259x Prosím, ohodnoť práci

Pat a Mat (filmové postavy)

Tyto dvě postavičky se poprvé objevily v roce 1976 ve filmu "Kuťáci".
Mezi dětmi jsou velmi oblíbení, protože se s nimi vždy hodně zasmějí. Jelikož mají ve svém bytě pořád nějaké problémy, snaží se je pokaždé opravit, ale bohužel se jim to nikdy nepodaří. I přesto, že je vždy vše ztracené, nikdy neskládají ruce do klína a nakonec jsou vždy se sevým řešením spokojení. Svá nová jména dostali do užívání teprve kolem roku 1989. Oba z nich mají volnější kalhoty modré barvy a černé polobotky. Střih triček mají stejný, ale liší se v barvě. Jeden má červené a druhý žluté. Na hlavě mají modré čepice. V jejich bytě nechybí snad žádný druh nářadí. Věřme, že i v dnešní těžké době, bude tento animovaný seriál mezi dětmi oblíbený.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Honza, 27.02.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Pat a Mat (filmové postavy)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­