ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.79
Hodnoceno: 24x Prosím, ohodnoť práci

Paris Hilton (celebrita)

Charakterizuji americkou modelku, herečku, zpěvačku a dědičku podílu hotelů Hilton - Paris Whitney Hitlon. Je jednou z největších současných ikon a píše se o ní de facto všude. Narodila se 17. února 1981 v New Yorku.

Je štíhlé postavy o výšce zhruba 170 cm. Její hlavu pokrývají dlouhé blond vlasy. Na svět se dívá modrýma očima, mezi kterými se rýsuje menší nos. Obléká se jak do luxusních šatů, tak i do sportovního oblečení. Potrpí si však na doplňky: šály, kabelky, pásky a sluneční brýle.

Jelikož je nazývána "večírkovou královnou", je jisté, že si zábavu umí opravdu užívat. Nevynechá snad žádnou hollywoodskou party. V jednom rozhovoru uvedla, že je i velmi plachá, což by o ní asi nikdo neřekl. Působí jako rozmazlená a namyšlená slečna, ale to ji nesmíme brát za zlé, vždyť se stačí podívat na její bohatství. Nejspíš je i velice pečlivá, což můžeme usoudit z toho, jak dokáže sladit své oblečení s doplňky. Její oblíbená barva je růžová, patří k ní jako žlutá ke slunci. Paris je i velmi nedůvěřivá, zejména díky tomu, že ji mnoho lidí využilo jen kvůli její slávě. Miluje zvířátka, obzvláště pejsky. Jejím favoritem je čivava Tinkerbell. Volný čas také ráda tráví u moře nebo zajde s kamarádkami na kávu. Aby si udržela svoji štíhlou postavu, chodí pravidelně do posilovny, ale i tam si bere s sebou svůj iPod, protože bez něj neudělá ani krok. Čistě a jednoduše má velice ráda hudbu, ať už The Offspring nebo Alanis Morissette.

Do budoucna můžeme snad jen doufat, že se u ní naplní přísloví: "Čím starší - tím moudřejší."

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: KennyShei, 18.03.2010

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Paris Hilton (celebrita)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­