ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.98
Hodnoceno: 60x Prosím, ohodnoť práci

Pan dokonalý

Hledím na něho, dívám se hlouběji a hlouběji. Co vidím? Čisté srdce plné lásky, něhy, touhy... Spoustu radosti a štěstí. Jak čisté myšlenky jen tento človíček skrývá... Rozdal by se pro každého, stejně tak jeho srdce naslouchá bolestem druhých. Ano, je to on! Svůj život dal by za životy ostatních, jen aby spatřil alespoň chvíli pouhou ten upřímný úsměv a jiskřičky v oněch očích. Nedokáže být chladný, nic mu není lhostejné. Zdá se ideální? Není! Nikdo není. I své stinné stránky má, o kterých teď mluvit se nesluší. Vždyť příklad z něj vezměme si! Pomáhat, milovat... Stejně tak jako on!

Oči mám stále upřené na něho... Co vidím teď? Krásnou snědou tvář, nevinný úsměv, jenž zahřeje snad každé srdce. Oči čokoládové barvy pokukují, kde se dá, ani na malou chvíli se nezastaví. Jsou hluboké, plné lásky a věrnosti. Hebká ústa, krásně doplňujíc jeho nevinnou tvář pokaždé, když dotknou se mých... Sportovní postava, kterou každý by mu záviděl... Nejen ta dělá ho "panem dokonalým". Na co že jsem to zapomněla? Ach, ano... Když mé líce dotknou se jeho hebkých rukou, zdá se všechno tak krásné a já cítím jejich sílu, jak všechno zvládají. A opět... Zdá se ideální? Není! Nikdo není. Ale já ho miluji takového, jaký je! To on je pro mě "panem dokonalým"!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Klárka, 16.11.2008

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Pan dokonalýMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­