ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.30
Hodnoceno: 37x Prosím, ohodnoť práci

Oslík (filmová postavička)

  • poznámka k tématu: jedno ze zadání písemné práce z češtiny pro maturitu 2014 znělo Je s ním legrace, i když je jen 2D a jednalo se o charakteristiku filmové animované postavy

Oslík pochází z kresleného filmu Shrek.

Vypadá jako normální osel - má dlouhé šedé uši, mini hřívu v tmavě hnědé až černé barvě, dvě vykulené oříškově hnědé oči a velkou tlamu s velkými zuby. Tělo, stejně jako jeho uši a hlava, je šedé barvy, tedy kromě břicha, které je špinavě bílé a trošku vypasené. Nohy má docela hubené, ale ne moc, prostě na osla takové akorát. Celkově vypadá jako roztomilý oslík.

Jeho povaha je hodně veselá, skoro pořád se směje. Smutný je jenom tehdy, když mu Shrek řekne něco ošklivého. Taky je hodně upovídaný, pořád by něco někomu vyprávěl, hlavně historky.

Oslíka mám ráda díky jeho povaze a i na první pohled mi přijde velmi sympatický.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: DeN!sQa*, 23.03.2010

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Oslík (filmová postavička)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­