ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.85
Hodnoceno: 217x Prosím, ohodnoť práci

Nejlepší kamarád

Pro mou charakteristiku jsem si vybrala mého nejlepšího kamaráda. Jmenuje se Václav, ale nikdo mu neřekne jinak než Sany. Je mu 16 let a studuje první ročník na střední škole.

Sany měří asi 170 cm a má štíhlou postavu. Krátce střižené melírované vlasy mu rýsují jeho obličej. Má dlouhé tmavé řasy a nádherné velké zelené oči. Jeho úsměv vždy rozesměje okolí.

Nejraději nosí sportovní oblečení. Džíny, džínové kraťasy, trička s krátkým rukávem, žabky nebo kecky - to je přesně jeho styl.

Sanyho vlastnosti jsou smíšené. Jsou dny, kdy si říkám: "Proč zrovna já mám za kamaráda takového osla?" Ale také nastanou dny, kdy jsem s ním nejraději. Sany je blázen. Jeho smysl pro humor mi vždy zvedne náladu. I když nemá zrovna svůj den, úsměv na tváři mu nikdy nechybí. Všechno bere s nadhledem, užívá si života, jak jen to jde. Je hodný, milý, přátelský. Občas dokáže být ale i pěkně otravný, a to takovým způsobem, že mám chuť ho něčím praštit.

Sanyho koníčkem je malování a výroba ze dřeva. Také ho baví jízda na snowboardu, bruslích nebo na kole. Vždy když je u nás, hrajeme volejbal. Skoro pokaždé se mu povede dostat míč na cizí zahradu nebo dokonce na něčí hlavu. Sany je prostě "skvělý" volejbalista.

Se Sanym mám velice dobrý vztah. Vždy si najdeme něco, čemu se můžeme společně zasmát. Nikdy se nenudíme. Vím o něm vše a on o mně též. Lepšího nejlepšího kamaráda a takového blázna snad nikdo nemá.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Rumli, 28.05.2012

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Nejlepší kamarádMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­